Druhá prohlídka s REFILLem – tentokrát na mrakodrap

Další z plánovaných prohlídek s REFILLem se uskuteční ve středu 9. října 2019 od 16 hodin.

Dlouho jsme usilovali o uspořádání prohlídky výškové budovy na Ostrčilově ulici – a povedlo se! Připravili jsme pro vás exkluzivní návštěvu „ostravského mrakodrapu“ pro malou skupinu osmi osob, které vylosujeme.

Zajímá vás minulost, současnost i budoucnost tohoto původně bytového domu s nádhernými výhledy na celou Ostravu? Je pravděpodobné, že město dům v nejbližších letech srovná se zemí. Máte chuť se do něj ještě podívat?

Pokud ano, napište nám na info@refillova.cz – do předmětu uveďte heslo MRAKODRAP a do těla e-mailu vaše celé jméno a telefonní kontakt pro potřeby rychlého ověření rezervace, případně operativního kontaktování náhradníků.

REGISTRACE JE MOŽNÁ DO PÁTKU 4. 10. 2019 do 12:00.

Poté VYLOSUJEME OSM Z VÁS, kteří si budou moct vyšlápnout až do 20. patra a prohlídnout nejen budovu, ale celé město z ptačí perspektivy.

Upozornění: Vzhledem k tomu, že je budova několik let neužívaná, vstup do budovy bude možný na vlastní nebezpečí oproti podpisu a v přilbách, které budeme mít k dispozici. Návštěvníkům výškového domu nehrozí žádné bezprostřední nebezpečí, budou-li dbát pokynů průvodců. Prosíme všechny zájemce, ať zváží své fyzické možnosti. Půjdeme až do nejvyššího 20. patra po schodech.

Vstup zdarma.