Jak se zapojit?

Dočasné užívání dlouhodobě opuštěných prostor je moderním nástrojem pro rozvoj města právě díky lidem, kteří se do něj zapojují. Hledáme jak poskytovatelé prostor, tak kreativce, kteří mají nápad, jak je smysluplně využít.

Abychom celou platformu spolupráce a proces poskytování prostor nastavili co nejlépe, tak aby jej Ostravané mohli co nejjednodušeji využívat, chceme znát také Váš názor a podněty, a proto zahajujeme průzkum. Formu a rozsah Vašeho zapojení si můžete vybrat sami podle toho, kolik času můžete projektu věnovat. Děkujeme!

 

DOTAZNÍK

Zajímá Vás, jak dočasné užívání bude fungovat a nebo již máte vlastní projekt, pro který byste ho potenciálně využili či máte prostor, který byste mohli poskytnout k dočasnému využití?

Věnujte nám, prosím, 10 minut a vyplňte dotazník mapující zájem o dočasné užívání prostor.

 

                       

 

OSOBNÍ ROZHOVORY

Jsme otevřeni tomu se s Vámi setkávat! Máte-li vhodný prostor a nebo nápad pro dočasné využití prostor, ozvěte se nám a rádi se s Vámi potkáme a o všem si povykládáme.

 

SKUPINOVÁ DISKUSE

Ve středu 16.března proběhne setkání, v rámci kterého bychom rádi nový nástroj pro rozvoj Ostravy prodiskutovali. Pokud si najdete dvě hodiny času budeme rádi, když se přidáte také Vy.

Diskuse jak vrátit život opuštěným budovám v Ostravě se uskuteční od 18:00 v Cooltouru.

 

Průzkum běží do konce března 2017. Věříme, že po jeho vyhodnocení budeme schopni lépe připravit platformu spolupráce občanů a poskytovatelů prostor tak, aby dočasné užívání budov či prostranství Ostravanům skutečně vyhovovalo a bylo pro ně užitečné.

projekty

načítám mapu - prosím čekejte...

projekty: 49.826910, 18.279190